Zapraszam do składania zamówień na świeta!

Wraz z moim zespołem przygotowujemy dla Państwa wyroby najwyższej jakości.

Uszka z grzybami, pierogi w 30 smakach oraz pyszny barszcz czerwony to nasza specjalność. 

- Szef Kuchni Marek RogowskiSzef Kuchni

Marek Rogowski zaprasza

Marek Rogowski – założyciel i szef kuchni pierwszej Pierogarni w Szczecinie otwartej w maju 2006r. znanej dziś jako PIEROGARNIA KASZUBSKA.

Rozpoczął przygodę z gotowaniem dzięki swojej babci Helence i mamie Teresie, które pochodziły z kresów wschodnich. Od najmłodszych lat, ciągle uczepiony fartuszka swojej babci, towarzyszył w przyrządzeniu znakomitych polskich potraw dla całej rodziny. Jadł wszystko, ale do dzisiaj pamięta znakomity smak pierogów i pampuchów, które przyrządzała babcia Helenka. Jako dziecko już wiedział, że największą przyjemność sprawia mu pyszne polskie jedzenie i postanowił tę przyjemność dawać każdemu. Od tamtej pory wiedział, że będzie kucharzem.

Obecnie posiada ponad 30 letnie doświadczenie w sztuce gotowania. Był szefem kuchni w renomowanych restauracjach i hotelach w Polsce, Czechach i Niemczech. Gotował dla głów państw m.in Wojciecha Jaruzelskiego, Lecha Wałęsy, Aleksandra Kwaśniewskiego oraz polityków i celebrytów. Od 2006 roku jest szefem własnej kuchni i pragnie dzielić się tym co najlepsze.

Ceni sobie polską kuchnie, a doświadczenie i umiejętności Marka Rogowskiego sprawiają, iż jest ona smaczna i zdrowa. Dla przyjaciół eksperymentuje, choć sam najbardziej lubi prostą kuchnię ze wszystkich regionów naszego kraju. Z taką kuchnią zapoznaje konsumentów w Pierogarni Kaszubskiej, ale najchętniej przyrządza pierogi na wszystkie sposoby.

Zapraszam, przyjdź i poznaj prawdziwy smak pierogów.

Szef Kuchni Marek Rogowski

Szef kuchni
Zapraszamy od poniedziałku do soboty 12:00 - 19:00

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY RÓWNIEŻ NA WYNOS LUB Z DOSTAWĄ

tel. 506 292 680

pierogi
ręcznie
robione

najlepsze,
świeże
składniki

sprawdzone
tradycyjne
receptury

2013 © Pierogarnia Kaszubska - Wszelkie prawa zastrzeżone